Atomic Blonde Filminden Türkçe Dublajlı Fragman ve Yeni Poster Geldi!

Atomic Blonde Filminden Türkçe Dublajlı Fragman ve Yeni Poster Geldi! 25 Temmuz 2017

Universal Pictures'ın yeni yapımı Atomic Blonde'dan Türkçe içerikler geldi. Aksiyon dolu filmden Türkçe dublajlı fragman ve Türkçe poster yayınlandı!

Universal Pictures'ın yeni yapımı Atomic Blonde'dan Türkçe içerikler geldi. Aksiyon dolu filmden Türkçe dublajlı fragman ve Türkçe poster yayınlandı!

Theron'u MI6'in en ölümcül suikastçısı Lorraine Broughton karakterinde izleyeceğimiz filmin konusu kısaca; Lorraine Broughton MI6'in en ölümcül suikastçısıdır. Kaçış ustalığı ve yakın dövüşteki yeteneğiyle bilinmektedir. Soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin'e gönderilir. Yeni görevi için Berlin istasyon şefi David Percival ile işbirliği yaparlar ve ikisi gerilim dolu büyük bir aksiyona atılırlar. Ancak Lorraine'in gelişi gizli kalmayacaktır. Tehlikeli suikastçı kısa sürede kendisine tuzak kurulduğunu anlar. Bunu yapan teşkilatın içinden biridir. Lorraine artık kendi hayatı ve değer verdiği herkes için bu tuzağın içinden kurtulmalı ve gizemi çözmelidir...

Atomic Blonde'un oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü Charlize Theron başrolde yer alıyor. Filmde ayrıca yeni nesil Parçalanmış ile karşımıza çıkan James McAvoy ve yeni nesil Mumya filminde izleyeceğimiz mumya prensesi Sofia Boutella, Toby Jones, James Faulkner, Eddie Marsan ve Roland Møller yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise John Wick'in yapımcılarından ve ilk filmin ortak yönetmenlerinden David Leitch.

Film, ülkemizde 28 Temmuz 2017'de vizyona girecek!

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha