Suikastçi Filmi

Suikastçi Filmi 16 Eylül 2017

Biletinizi hemen alın!

Teen Wolf dizisinde canlandırdığı Stiles karakteri ile genç kızların gözdesi olan, ardından Maze Runner ve Büyük Felaket gibi filmlerleriyle başarısını pekiştiren Dylan O’Brien'ı intikam peşinde koşturan Suikastçı nihayet sinemalarımızda dönmeye başladı! Filme biletinizi hemen alın!

O'Brien'ın başrolü usta oyuncu Michael Keaton ile paylaştığı polisiye aksiyon-gerilim yapımının oyuncu kadrosunda ayrıca Sanaa Lathan, Taylor Kitsch, Shiva Negar, Trevor White ve Scott Adkins gibi isimler de yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Michael Cuesta'nın oturduğu filmin senaryosunda Stephen Schiff ve Michael Finch, Edward Zwick & Marshall Herskovitz imzası var.

Mitch Rapp Amerikalı genç bir adamdır ancak 23 yaşındaki Rapp'in başına gelen trajediler hiç de az değildir. 14 yaşında ailesini trajik bir araba kazasında kaybeden genç adam deliler gibi aşık olduğu kız arkadaşını da bir terör saldırısına kurban vermiştir. İntikam yemini eden genç adam CIA Genel Müdür Yardımcısı Irene Kennedy tarafından işe alınır. Artık Rapp'i eğitme işi Soğuk Savaş gazisi Stan Hurley'dedir. İkili halka ve askeriyeye yönelik rastgele gibi görünen saldırıları incelemeye başlar. Keşfettikleri şey ise onları Orta Doğu'da 3. Dünya Savaşı'nı başlatmak isteyen bir ajanla tehlikeli bir mücadeleye sürükleyecektir...

New York Times çok satanlar listesinde uzun bir süre zirvede yer alan ve Vince Flynn imzasını taşıyan romandan beyaz perdeye uyarlanan film vizyonun en iddialılarından biri!

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha