Yeni James Bond Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yeni James Bond Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? 25 Temmuz 2017

Ünlü serinin devam halkasından yeni gelişmeler!

İkonik İngiliz ajanı 007 James Bond geri dönüyor. Serinin 25. devam halkasının ne zaman vizyona gireceği açıklandı. Serinin gedikli yapımcıları Barbara Broccoli ve Michael G. Wilson filmin 8 Kasım 2019 tarihinde Amerika'da vizyonda olacağını açıkladılar.

İkonik James Bond rolünün son temsilcisi Daniel Craig'in roü bırakacağına dair çıkan onca haberden sonra geçtiğimiz haftalarda The Mirror'da yer alan habere göre Broccoli, Craig ile anlaşmaya vardıklarını açıklamıştı. Daha önce verdiği röportajlarda yeni bir Bond filminde yer alması durumunda bunun yalnızca para için olacağını belirten ve hatta bir röportajında "Tekrar Bond olmaktansa bileklerini kesmeyi tercih edeceğini" söyleyen Craig, iki filmde daha rol alması için kendisine 120 milyon euro teklif edildiğini açıklamıştı. Ancak Craig'in Bond'luğu bırakma ihtimali üzerine sinema sektörünün önemli oyuncuları öne çıkarak rolü istediklerini açıklamış, hatta pek çok sinema sever de yeni Bond için fikirlerini söylemişti. Öne çıkan isimler arasında Idris Elba, Tom Hardy, James Norton ve Aidan Turner gibi ağır toplar yer alıyordu.

Filmin senaryosunda serinin Craig'li son devam halkaları Casino Royale, Skyfall ve Spectre'da olduğu gibi bir kez daha Robert Wade ve Neal Purvis ikilisinin imzası yer alacak.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha